O firmie

Nasza firma może się pochwalić 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na przestrzeni lat utwierdziliśmy się w przekonaniu, że profesjonalna obsługa klienta i dbałość o szczegóły to dwie najważniejsze cechy, które gwarantują bezproblemową współpracę.

W historii swojej działalności mieliśmy do czynienia z różnymi, często niestandardowymi zleceniami. Pracowaliśmy zarówno przy domach mieszkalnych, jak i budynkach firmowych. Bez względu na otoczenie zawsze wykorzystywaliśmy najlepszy sprzęt, którego skuteczność potwierdzona została odpowiednimi certyfikatami.

Obecnie dysponujemy czterema agregatami tynkarskimi, dzięki którym nasze tynki maszynowe uznawane są za jedne z najlepszych na terenie Bielska, a nawet całego Śląska.

W każdej firmie ważna jest dobra organizacja i umiejętna komunikacja między personelem. Doskonale o tym wiemy, dlatego od początku współpracujemy z tymi samymi specjalistami, których darzymy zaufaniem i jesteśmy przekonani o skuteczności ich działania.

Czym nasze tynki różnią się od tych, które oferują inni budowlańcy w Bielsku? Cóż, przede wszystkim dbamy o to, aby tynki maszynowe były odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. To właśnie te czynniki pozwalają na stworzenie ciepłego i przyjemnego wnętrza, w którym poczują się Państwo bezpiecznie.

Służymy pomocą oraz doradztwem przy wyborze odpowiednich materiałów czy technik budowlanych, które najlepiej zastosować przy pracach wykończeniowych w państwa budynku. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.