dobrytynkarz.pl

Budowa, Remont, Aranżacja

Świeca w szkle diy
Wnętrza

Świeca w szkle diy

Czy czujesz, że jesteś artystyczną duszą? Masz w sobie zmysł artystyczny? Przedmioty wykonane własnymi rękami sprawiają ci niesamowitą frajdę? Chcesz obdarzyć najbliższych własnoręcznie zrobionym prezentem? Ten artykuł jest dla ciebie!
Do wykonania ozdób w domu z reguły nie potrzeba dużo rzeczy. Przeważnie większość potrzebnych przedmiotów znajdziesz u siebie na mieszaniu (jeśli dobrze poszukasz w szafkach), u babci na strychu czy nawet w lesie lub parku. Plusem własnoręcznych ozdób jest to, że mogą mieć dowolny kształt, kolor, zapach (tak, zapach też), mogą być minimalistyczne i maksymalistyczne. Wszystko zależy od ciebie i od twojej wyobraźni. Tylko ona może nas ograniczyć w tym zadaniu.
W tym wpisie chciałabym się skupić na jednej konkretnej rzeczy.

Jest nią świeca w szkle dekoracja do domu

Któż nie kocha świec. Dodają klimatu, ciepła. Mogą stanowić piękny, zmysłowy dodatek do romantycznej kolacji we dwoje lub nadać przyjemnego, relaksującego klimatu do kąpieli. Kąpiel przy świecach po ciężkim tygodniu to najlepsze, co może człowiekowi się przytrafić, a co dopiero kąpiel przy własnoręcznie zrobionej świecy w szkle.
Świeca w szkle dekoracja nadaje się również jako gustowny prezent dla mamy (z okazji dnia matki, urodzin, świąt czy ot tak, po prostu za to, że jest), koleżanki, czy nawet chłopaka. Tak. Mężczyźni też doceniają takie rzeczy, choć nie każdy się wam do tego przyzna.

Czego więc potrzebujemy do wykonania takiej ozdoby?

Przyda się nam na pewno świeca (kolor, kształt, zapach pozostawiam wam do wyboru – zaszalejcie) oraz szklane naczynie (może to być słoik, kula czy nawet kieliszek do wina – pamiętajmy ogranicza nas tylko i wyłącznie własna wyobraźnia, nic więcej). Teraz można szaleć jeszcze bardziej. Zajmiemy się dodatkami.
Zanim przystąpimy do robienia ozdoby i do omówienia dodatków polecam wstępne wyobrażenie jak wasza dekoracja ma wyglądać. Naszkicujcie projekt na kartce papieru, tablecie, wyobraźcie sobie w głowie, zapiszcie słowa kluczowe w notatniku. Możecie nawet opisać cały proces w zeszycie. Jeżeli wolicie robić to spontanicznie, nic nie stoi na przeszkodzie. Efekt będzie wtedy niespodzianką również dla was.

Wróćmy więc do dodatków

To może być dosłownie wszystko. Chcesz mieć las w słoiku? Nazbieraj trochę szyszek, liści, gałązek z lasu i włóż je do słoika. Bardziej wolisz plażę? Żaden problem. Piasek, muszelki, bursztyn, który znalazłaś jak byłaś nad morzem i gotowe. Coś bardziej świątecznego? Suszone plastry pomarańczy, jemioła, zielony łańcuch świąteczny, bombki, szyszki, pierniczki i świeca w szkle dekoracja na stół wigilijny jak znalazł.
Możliwości są nieograniczone. Zaszalejcie, bawcie się pomysłami. Mieszajcie różne motywy i stwórzcie swój własny, który nazwiecie swoim imieniem. Może świeczka zatytułowana: „urodziny u Mariusza” zrobi furorę wśród waszych znajomych i każdy będzie chciał mieć własną? Kto wie, może od czegoś tak małego zacznie się wasza kariera w świeczkowym świecie i zostaniecie królowymi świeczkowego królestwa. Miłej zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.